Uudised

13:53 06. aprill 2020

Uuenenud lahtiolekuajad

Lahtiolekuaegade pikendamine on ette võetud võimalikult pika külastusaja ja klientide hajumise tagamiseks

Pikendame alates tänasest, 6. aprillist oma kaupluste lahtiolekuaegu. Lahtiolekuaegade pikendamine on ette võetud võimalikult pika külastusaja ja klientide hajumise tagamiseks.

Tutvu kõigi Coop Tartu kaupluste lahtiolekuaegadega siin:
https://www.tartutk.ee/kauplused

Seoses Valitsuse reedel vastu võetud otsusega tuleb kauplust külastades nüüd veel enam jälgida 2+2 reeglit ehk poodi võib külastada kõige rohkem kahekesi ja teiste külastajatega tuleb hoida 2m vahet). Loomulikult desinfitseeritakse kõigis meie kauplustes ostukeskonda süsteemselt, maha on pandud ostjate pikivahe hoidmist abistavaid markeeringuid ning üles juhendid vastutustundlikuks käitumiseks, varustasime klienditeenidajaid ja teisi kaupluse töötajaid isikukaitsevahenditega ning kõigis meie kauplustes on sissepääsude juures desinfitseerimisvahendid. Paneme siiski ka kõikidele oma klientidele hingele, et praegu on aeg, kui kauplustes pole kohta trügimiseks. Palun ole viisakas ja tähelepanelik ning tee enda poolt kõik, et vältida teistele kaupluse külastajatele kahest meetrist lähemale minekut. Samuti on oluline, et desinfitseerite kauplusesse tulles käed ja proovite vältida nende kaupade katsumist, mida te tegelikult osta ei plaani. Me usume, et saate sellega kenasti hakkama ☺

Coop Tartu Maksimarketites ja enamikus Konsumitest leiab klient lisaks laiale soodsa hinnaga kaubavalikule ka linna kõige laiemad peaaegu kontaktivabad võimalused oma kaubavarude täiendamiseks. Iseteenindusvalikutest on võimalikud nii Nutipuldi kui Nutikassa kasutamine sõltuvalt näiteks ostukorvi suurusest või muudest eelistustest. Seejuures on Nutikassas võimalik arveldada nii sularahas kui kaardiga ning selle kasutamiseks pole vaja Säästukaarti. Palun eelista praegusel ajal just neid variante.

Võimalusel palume Sul tellida toidu kontaktivabalt Bolt Food rakenduse abil oma koju. Hiljuti laienes ka Bolt Foodi teeninduspiirkond ☺ Kullerteenuse kohta saad lugeda täpsemalt siit:

https://www.tartutk.ee/uudised/uudis/2020/03/31/bolt-food

Hoiame koos Eesti terve ja toidetuna!
Teie Coop Tartu