KAMPAANIA TINGIMUSED

1.    Alates 07.05.2019 kuni 07.06.2019 (kaasa arvatud) toimub Dadu Vudila jäätiste tarbijamäng (edaspidi kampaania), mis leiab aset Coop Tartu Maksimarketites ja Konsumites.
2.    Kampaania korraldajad on Jungent Estonia OÜ (Registrikood: 12018324; Aadress: Paldiski maantee 11, Tallinn, Harjumaa 10137) ja Vudila Mängumaa OÜ (Registrikood: 11901143; Aadress: Tartumaa, Tartu vald, Vudila, 49105), koostöös Coop Tartuga (Tulundusühistu Tartu Tarbijate Kooperatiiv; Registrikood: 10151355; Riia t 2 Tartu linn, Tartu maakond 51013).
3.    Kampaania info asub veebiaadressil www.tartutk.ee/vudila.


KAMPAANIA AUHINNAD JA OSALEMISINFO

4.    Kampaania auhindadeks on 4 (neli) kogupere ja 50 (viiskümmend) üksikpiletit Vudila mängumaale.
5.    Kampaanias osalevad kõik Dadu ja Dadu Vudila jäätised.

6.    Kampaanias osalemiseks tuleb osta vähemalt üks kampaanias osalev toode ja registreerida kassas Säästukaart, Säästukaart Pluss või tasuda ostu eest Coop pangakaardiga. Kampaanias osalevad kõik kampaaniatoodete ostud, mis on sooritatud ajavahemikus 07.05.2019 kuni 07.06.2019 (kaasa arvatud).

 

KAMPAANIA VÕITJATE LOOSIMINE

7.    Võitjatega võtab Coop Tartu ühendust e-posti või telefoni teel, mis on märgitud Coop kliendiprogrammiga liitumise ankeedile. 

8.    Auhinna kättesaamise viis lepitakse võitjatega kokku nendega otse suheldes. 

9.    Auhindade loosimine toimub 12.06.2019 (loosimises osalevad kõik, kes on ostnud kampaaniatooteid ajavahemikul 7.05.2019 – 7.06.2019 ning registreerinud ostu kassas Säästukaardi, Säästukaart Plussi või Coop pangakaardiga)
Kampaanias loositakse välja kokku 54 auhinda.

10.    Kui osaleja vastab eespool toodud nõuetele ja tingimustele, saab ta võimaluse osaleda kampaaniaauhindade loosimises.

 

MUUD NÕUDED JA TINGIMUSED

11.    Võidetud auhinna kättesaamisega seotud kulutusi ei kompenseerita, saadud auhinda ei asendata teise auhinnaga ega hüvitata selle maksumust rahas. Kampaania korraldajad võtavad enesele vastutuse kõigi võitudega seotud seadusjärgsete maksude tasumise eest.

12.    Kampaanias osalemisega kinnitab osaleja korraldajatele esitatud andmete õigsust, enda vastavust kampaania reeglitele, soovi kampaanias osaleda ning nõustumist kõigi korraldajate kehtestatud kampaania nõuete ja tingimustega.

13.    Osaleja peab auhinna kättesaamisel esitama sikut tõendava dokumendi (pass, juhiluba, ID kaart). 

14.    Juhul kui võitja ei ole täitnud kõiki kampaania reegleid, on korraldajal õigus ta võitjate nimekirjast välja arvata.

15.    Juhul kui auhinna võitja ei ole hiljemalt ühe kuu jooksul olnud kättesaadav andmete täpsustamiseks (alates temaga e-maili või telefoni teel kontakteerumisest) on korraldajal õigus jätta talle auhind välja andmata.

16.    Kampaania auhindu ei saa võita kampaania korraldamisega seotud inimesed ja nende pereliikmed.

17.    Korraldaja ei vastuta kampaanias osalemise või osaleja autasustamise ebaõnnestumise eest juhul, kui osaleja ei ole kinni pidanud korraldaja kehtestatud kampaanianõuetest ja -tingimustest või kui osaleja on esitanud ebaõigeid või ebatäpseid andmeid või muude tõrgete eest, mis ei ole korraldaja põhjustatud.

18.    Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele. Vääramatu jõu (force majeure) ilmnemisel on korraldajal õigus tarbijamäng ühepoolselt katkestada, teatades sellest meedia vahendusel. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult kampaania korraldaja asukohta: Jungent Estonia OÜ, Paldiski maantee 11, 10137, Tallinn, Eesti. Laekunud pretensioonidele vastatakse kirjalikult 2 nädala jooksul.

19.    Lisateavet kampaania kohta saab tööpäevadel e-posti aadressil karoleen@jungent.eu ;või telefonil +372 6663829.