Tule tööle

Tartu Tarbijate Kooperatiiv on edukas ja pidevalt arenev ettevõte, mille suurimaks väärtuseks on töötajad. Meie kollektiiv koosneb särasilmsetest, vastutustundlikest ja lugupidavatest inimestest, kes hoolitsevad selle eest, et iga meie kaupluse kliendi ostukogemus oleks positiivne.

Pakume oma töötajatele stabiilset sissetulekut ja võimalust tubli tööga teenida lisatasu. Hoiame kollektiivi rahulolu ja motivatsiooni, korraldades iga-aastasi ühisüritused töötajatele ja nende peredele. Samuti on välja töötatud mitmekülgne soodustuste süsteem.

Kui Sa tunned, et tahaksid liituda meie sõbraliku ja tööka kollektiiviga, siis palun täida ära alljärgnev ankeet ning saada see meile.

NB! *-ga tähistatud väljade täitmine on kohustuslik.

Ees- ja perekonnanimi*
E-post*
Telefon*
Aadress
Sünniaeg*
Haridus*


Keelteoskus:
Eesti keel*Vene keel*Varasem töökogemus
Ametikäik (Viimased 2 töökohta)
Ettevõtte nimi
Tööaeg
Lahkumise põhjus
Soovin töötada


Lisainfo (soovitav ametikoht, millal saaksid tööd alustada jm info)
Miks soovid töötada Tartu TK kaupluses?*
Käesolevas ankeedis esitatud ning kandideerimise käigus esitatavaid andmeid kasutatakse üksnes värbamisprotsessi ajal ja selle läbiviimise eesmärgil sihtotstarbeliselt TÜ Tartu Tarbijate Kooperatiivi personaliosakonna töötajate poolt. TÜ Tartu Tarbijate Kooperatiiv tagab Teie poolt edastatud isikuandmete konfidentsiaalsuse. 
*
Please leave empty: