Iga kaubandusettevõtte edu sõltub eelkõige klientidest ja nende toetusest. Oleme tänulikud meie liikmetele, püsiklientidele ja kõigile, kes on meid usaldanud ning igapäevaselt oma sisseoste just meie kauplustes teevad. Vastutustundliku ettevõttena tahame kohalikele inimestele ja lähemale kogukonnale pakkuda võimalusi nautida sündmusi ja üritusi, mis vajavad ellu kutsumiseks ja toimumiseks ettevõtjate toetust.

Hooliva ja koostegutseva ettevõttena on Tartu Tarbijate Kooperatiivi üheks missiooniks edendada kohalikku kultuuri- ja spordielu ning märgata meie hulgas abivajajaid. Oleme mitmete põnevate ja vajalike algatuste püsitoetajad ning paneme tihti õla alla ka ühekordsetele projektidele. Toetades kultuuri, sporti ja sotsiaalvaldkonda, soovime kaasa aidata ühiskonna jätkusuutlikule arengule.

 

KULTUUR

TARTU TUDENGIPÄEVAD

Tartu Tudengipäevade korraldamise traditsioon sai alguse 1960. aastate esimesel poolel, kui sügiseti hakati korraldama üliõpilaspäevi. Esimene tudengisügis peeti 30. novembrist 2. detsembrini 1989. aastal, kus oli umbes 10 üritust ning osales ligikaudu 7000 tudengit. Esimesed Ülikooli Kevadpäevad toimusid sama aasta aprillis. Osalejaid oli ligikaudu 10 000.
Kevadised ning sügisesed Tudengipäevad on Tartu üliõpilaselu iga-aastasteks suursündmusteks ning tähtsal kohal ka Tartu linnarahva südameis. Hoidmaks Tudengipäevade traditsiooni paneb ka Coop Tartu Tarbijate Kooperatiiv üritustele oma õla alla, et kohalik üliõpilaskultuur Tartus õitseks. 

POPKOORIPIDU 2014 ja 2015

Eestlased armastavad koorilaulu – selles väites ei kahtle ilmselt keegi. Tartu Tarbijate Kooperatiiv on 2 aastat toetanud Tartu laululaval tuhandete külaliste ja kaasalauljate silme all toimunud popkooripidu. Armastatud lauljate ja suurepäraste kooride ühised igasuvised esinemised on saanud sedavõrd populaarseks, et võime popkooripeost rääkida julgelt juba kui suurejoonelisest ja meeleolukast muusikatraditsioonist.

 

EMAJÕE FESTIVAL

Kord aastas tulevad tartlased ja linna külalised ühiselt Emajõe äärde kokku, et nautida lõbusat festivali, mis täidab Tartu kesklinna. Tartu Tarbijate Kooperatiiv annab oma panuse, et see juulikuine üritus oleks sisukas ning pakuks pealtvaatamise ja kaasalöömise lusti kõigile osalejatele.

 

HANSAPÄEVAD

2015. aasta suvel 20. sünnipäeva tähistavad Hansapäevad on elamusterohke kultuurisündmus, millest on kujunenud üks meie kodulinna kultuurielu visiitkaarte. Tartu Tarbijate Kooperatiiv on Hansapäevade üheks toetajaks olnud aastaid, aidates nii kaasa sellele, et rahvas saaks nautida oodatud kontserte, mänge ja ülipopulaarset Hansalaata.

 

 

SOTSIAALVALDKOND

TOETUS TOIMETULEKURASKUSTES PEREDELE

Tartu Tarbijate Kooperatiiv alustas 2014. aastal püsitoetajana koostööd Tartu Lastekaitseühinguga ning mitmeid kohvikuid haldava osaühinguga Molineero, et pakkuda Tartu majanduslikult raskesti toime tulevate perede lastele koolivaheaegadel tasuta sooja lõunat. Toetame algatust vajalike toiduainetega, et laste söögilaud oleks võimalikult mitmekesine ja tervislik.

 

LASTEFOND

Tartu Tarbijate Kooperatiivi koostöö Lastefondiga on kestnud juba aastaid. Nii Tartu TK kui meie klientide annetused on abivajajateni jõudnud sageli just Lastefondi kaudu. Meie poodides olnud korjanduskarpide ja toodete müügist saadud tulu oleme panustanud uute meditsiiniseadmete soetamisse.

 

TOIDUPANK

2014. aasta lõpul alustas Tartu Tarbijate Kooperatiiv koostööd Toidupangaga. Esimese kauplusena osales heategevusprojektis Eedeni Maksimarket, kus meie kliendid said ulatada abikäe majanduslikes raskustes olevatele peredele ning annetada neile toiduaineid.

 

 

SAVILIND

"Savilind" on teatrifestival erivajadustega lastele ja noortele, mille toimumist on Tartu Tarbijate Kooperatiiv on toetanud juba aastaid. Usume, et Savilinnu festivalil üles astuvad noored kultuurihuvilised tunnevad oma tegemistest siirast rõõmu ja pakuvad elamusi publikule ning meie omakorda tunneme heameelt, et saame sellele igal aastal toimuvale üritusele õla alla panna.

 

SPORT

TARTU JALGPALLIKOOL TAMMEKA

Tartu Jalgpallikool Tammeka ja Coop Tartu Tarbijate Kooperatiiv sõlmisid 2017. aastal kolmeaastase koostöölepingu Tartu noorte jalgpalli edendamiseks. Koostöö raames võistlevad Tammeka noorjalgpallurid Coop Konsumi ja Maksimarketi logosid kandvates spordiklubi särkides.
Coop Tartu Tarbijate Kooperatiivil ning Tartu Jalgpallikoolil Tammeka on piirkondlike organisatsioonidena palju ühiseid eesmärke ning väärtusi. Mõlemad töötavad igapäevaselt selle nimel, et elu Tartu maakonnas areneks ning üheskoos seistakse selle eest, et peredel läheks hästi. Usume, et parim viis selle tagamiseks on investeerida meie noorte tervesse tulevikku.

 

 

KATI TOLMOFF TEEL RIO DE JANEIRO 2016 OLÜMPIALE

Tartu Tarbijate Kooperatiiv toetab sulgpallur Kati Tolmoffi teel Rio de Janeiros 2016. aastal toimuvatele olümpiamängudele. Hindame väga Kati Tolmoffi soovi ja tahet taas maailma parimate sulgpallurite hulka jõuda ning oleme veendunud, et tippsporti naasnuna on tal veel nii mõndagi saavutada.

 

TÜ/ROCKI KORVPALLIMEESKOND

Tartu korvpalli esindusmeekonna TÜ/Rocki toetamisega annab Tartu Tarbijate Kooperatiiv panuse korvpallitraditsioonide hoidmisse meie kodulinnas.

 

TÜ/EEDENI VÕRKPALLINAISKOND

Toetusega Tartu võrkpalli esindusvõistkonnale TÜ/Eeden tunnustame tublisid naissportlasi, kes on aastaid olnud edukad Eesti Meistriliigas ja osalenud ka Balti liigas.

 

VÕRKPALLIMEESKOND BIGBANK TARTU

Tartu Tarbijate Kooperatiiv annab oma panuse kohaliku võrkpalli edendamisse ja populaarsemaks muutmisse ka meie kohalikku meeskonda toetades.